İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Chihuahua Fiyat

Chihuahua Fiyat olarak yer aldığı küçük ırklar kategorisin’de yüksek ücretli köpeklerden biridir.Şunu diyebilirsiniz bir ırk var en yüksek o.Bu geçici bir süredir bu sene moda yaparak insanları yöndendirdikleri için şu anda böyle fakat şivava gibi kalıcı ırklar her zaman sabit bir fiyata sahip olacaktır.

Chihuahua Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

Chihuahua tarihten bu yana değerli oldu zaten zengin köpeği olarak’ta bilinmesinin nedeni budur. Özellikle parasal olarak üst düzey olan sanatcılar,iş adamları ve eşlerinin kucaklarında her zaman görülmektedir. Zengin köpeği ismini’de bu şekilde edinmişlerdir.

Chihuahua Fiyat
Chihuahua Fiyat

Chihuahua ırkının fiyatının yüksek olmasının temel nedeni çok talep görmesi ve üretiminin zor olmasından dolayı talebe yetişilememesidir.Yavru doğumu ve bakımı bu ırkta oldukça özen isteyen bir süreçtir ve küçük olduklarından alınabilecek yavru sayısıda az olmaktadır.

Son yıllarda farklı bir ırk olan Pinscher ırkı ile eşleme yaparak melez köpekler üretmekteler ve bunları şivava olarak yarı fiyatına satmaktadırlar. Köpek sahiplenmek isteyenlerinde kafaları fiyat konusunda karışmaktadır.

Gerçek bir şivava alacaksanız 800 USD ve üzeridir.Daha altındaki rakkamlar genellikle kırma köpeklere aitttir. Bu nedenle sahiplenirken bu dikkat edin.Gerçek üreticiler bu rakkamın altına bir fiyatı genellikle kabul etmemektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir